wtorek, 23 października 2012

Akcja "Kupujmy nasze rękodzieło" ma na celu przypomnieć wszystkim, żebyśmy pamiętali o rodzimych wytwórcach, wspierali nasz krajowy rynek i kupowali przedmioty od naszych polskich rękodzielników - czyli przedmioty oryginalne, wartościowe, artystyczne, wykonywane często w pojedynczych egzemplarzach.
Pamiętajmy o artystach, twórcach, którzy poświęcili wiele czasu na to, żeby poznać daną technikę, nauczyć się jej, poświęcają czas, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego, nietuzinkowego, pięknego i DOKŁADNIE WYKONANEGO, nie okupionego pracą małych rączek...
Basta chińszczyźnie - kupujmy nasze rękodzieło!
Chcemy Was zarazić tą akcja, prosić, żeby ten, kto chce, kto się z tym zgadza, podał dalej. Możecie, a wręcz prosimy Was o kopiowanie tego obrazka i tekstu powyżej i wklejania na swoich blogach.
Mówcie o tej akcji swoim znajomym, zmieńmy mentalność Polaków.
Nie jest to pierwsza taka akcja, ale warto takie myślenie promować, prawda?


Zgadzam się całkowicie z tą akcją nasi rzemieślnicy tworzą nie tylko ładniejsze ale i bezpieczniejsze produkty. Wystarczy zresztą pooglądać różne blogi i możemy się sami przekonać jakie cudeńka tworzymy.
Źródło akcji pochodzi z http://dommokoszy.blogspot.com/ a podpatrzyłam na blogu Oli http://pikotki.blogspot.com/ i podpisuję się dwoma rączkami.

1 komentarz:

  1. rowniez sie zgadzam...informacje umiescilam u siebie na Fb...

    OdpowiedzUsuń